Ana sayfaBiz Kimiz
Numex AI

Biz Kimiz

Numex AI ekibi tarafından esnaf ve KOBİ'ler için geliştirildi

Numex AI Ekibi

Numex AI Ekibi

PusulamX, Numex AI ekibi tarafından kurulmuştur

Türkiye'deki esnaf ve KOBİ'lerin ön muhasebe, stok, cari ve satış ihtiyaçlarını tek çatı altında toplamak için geliştirildi.

Neden PusulamX? X Ne Anlama Geliyor?

İsmimizdeki "X" harfi, ana şirketimiz olan Numex AI'ın felsefesinden gelir.Pusulam, işletmenizin rotasını güvenle bulmanızı sağlayan analitik bir rehberliği temsil ederken;"X" harfi eXponential (katlanarak artan) büyüme, sınırsız potansiyel ve insan ile yapay zekanın birleşimindeki çarpan etkisini ifade eder. PusulamX ile amacımız, işletmenizi sadece yönetmek değil, "X" çarpanı ile büyütmektir!

Ürün yol haritası gerçek işletme geri bildirimleriyle şekillenir — sizin sesiniz önemli.

Esnaf & KOBİ'ye Özel

Dükkan, atölye, perakende ve hizmet işletmelerinin günlük ihtiyaçlarına göre tasarlandı. Karmaşık ERP değil; hızlı, anlaşılır ön muhasebe.

Özellik Talebi

Olması gereken bir özellik mi var? İhtiyacınızı bize yazın — Numex AI ekibimiz sizin için geliştirsin.

Size Özel Yazılım

İşletmenize özel panel, entegrasyon veya tamamen ayrı bir uygulama mı düşünüyorsunuz? Ekibimizle iletişime geçin.

Numex AI Altyapısı

Yapay zeka asistanı, bulut altyapısı ve sürekli güncelleme Numex AI tarafından sağlanır.

Özel yazılım veya entegrasyon mu istiyorsunuz?

Sektörünüze özel modül, mobil uygulama, e-ticaret bağlantısı veya tamamen size özel bir işletme yazılımı için Numex AI ekibiyle doğrudan görüşebilirsiniz. Detaylı bilgi ve teklif için numexai.com.tr adresini ziyaret edin.

  • Ücretsiz keşif görüşmesi
  • Esnaf odaklı çözümler
  • Bulut + yapay zeka desteği
  • Sürekli güncelleme ve destek
Bizi takip edin
Numex Bilişim Teknolojileri

Fatih Mah. Geylani Cad. No:10 Sancaktepe / İstanbul Türkiye

0216 311 53 58·WhatsApp +90 542 101 38 22

Misyonumuz

Pusulam, Numex AI ekibi tarafından Türkiye'deki esnaf ve KOBİ'lerin günlük işlerini kolaylaştırmak için kurulmuştur. Amacımız; fatura, cari, stok, kasa ve raporları herkesin anlayacağı bir arayüzle sunmak, ağır ve pahalı muhasebe yazılımlarına alternatif oluşturmaktır.

Resmi beyanname, e-defter ve Maliye işlemleri kapsam dışıdır — odak noktamız ön muhasebe ve işletme yönetimidir.

Neden Numex AI?

  • Yerli ekip: Türkçe arayüz, Türk işletme pratiğine uygun modüller.
  • Yapay zeka: Numex AI asistanı ile işletme verinizi doğal dilde sorgulayın.
  • Bulut: Kurulum yok; verileriniz güvenle yedeklenir, her yerden erişilir.
  • Gelişen ürün: Kullanıcı talepleriyle sürekli yeni özellikler eklenir.

Özellik Talep Edin

"Keşke şu da olsa" dediğiniz her şey bizim için değerli. Olması gereken bir özellik, ek rapor, entegrasyon veya ekran düzenlemesi varsa lütfen bildirin — Numex AI ekibimiz sizin için geliştirebilir.

Size Özel Uygulama

Sadece ön muhasebe değil; sektörünüze özel tam bir işletme yazılımı, mobil uygulama veya mevcut sisteminizle entegrasyon mu düşünüyorsunuz? Numex AI, KOBİ ve kurumsal müşteriler için özel yazılım geliştirme hizmeti de sunar.

Detaylı bilgi, demo ve teklif için www.numexai.com.tr adresinden ekibimizle iletişime geçin.

Sık Sorulan Sorular

Pusulam'ı kim geliştiriyor?+
Pusulam, Numex AI ekibi tarafından geliştirilmiş ve işletilmektedir. Yapay zeka altyapısı ve teknik destek Numex AI tarafından sağlanır.
Özellik isteğimi nasıl iletebilirim?+
destek@pusulamx.com adresine veya uygulama içi geri bildirim kanallarından yazabilirsiniz. Talepler ekibimiz tarafından değerlendirilir.
Sadece Pusulam mı var, başka ürünler de var mı?+
Numex AI; yapay zeka API'leri, özel yazılım ve sektörel çözümler de sunar. Tüm hizmetler için numexai.com.tr'yi ziyaret edin.
Esnaf dışında kimler kullanabilir?+
Perakende, toptan, hizmet, üretim ve serbest meslek dahil KOBİ ölçeğindeki tüm işletmeler kullanabilir.

Deneyiminizi iyileştirmek ve oturumunuzu sürdürmek için zorunlu çerezleri kullanıyoruz. Detaylar için Gizlilik Politikası ve KVKK metnimizi inceleyebilirsiniz.